wtorek, 3 września 2013

Stypy porozwodowe...


Nowa dekada, nowe powody do świętowania :) Jeszcze kilka lat temu rozwód był traumą, końcem, symbolem porażki, był tematem wstydliwym, wręcz tabu. A dziś? Jest bardziej początkiem niż końcem, ex małżonkowie coraz częściej po zakończeniu związku pozostają przyjaciółmi, a nawet jeśli nimi nie zostają, a wręcz się nienawidzą, teraz mają sposób, aby odreagować złe emocje rozwodowe.

(kobieta.dziennik.pl)


IMPREZA - tak, to właśnie ten sposób :) Jak wyglądają takie imprezy? Nierzadko lepiej niż wieczory przedślubne :) Kobiety, jak i mężczyźni świętują przede wszystkim odzyskanie wolności (a nie jej utracenie). Przeważnie w gronie najbliższych znajomych udają się do klubu i świętują do białego rana. Według mnie jednak taka impreza powinna być wyjątkowa - mieś swoje  r y t u a ł y.
Obojgu płciom polecam:
  • krojenie tortu z podobizną ex
  • rzucanie do tarczy ze zdjęciem byłej/byłego
  • rytualne utopienie obrączki w sedesie
  • spalenie aktu małżeństwa
  • oddarcie ex połówki ze ślubnego zdjęcia
  • nakłuwanie laleczki voodoo :)
Pomysłów jest wiele, wiele, wiele więcej. I naprawdę, wszystkie te mini rytuały przynoszą mega ulgę.
Jeżeli jednak byli małżonkowie zdecydowali się pozostać przyjaciółmi to imprezę porozwodową mogą urządzić wspólnie - jako porozwodowe wesele :) Wtedy można sobie nawzajem, przed publicznością wytknąć zabawne wady i przyzwyczajenia, pośmiać się z rodzinnych wakacyjnych video czy zdjęć, posłuchać co na temat Waszego zakończonego związku mają do powiedzenia najbliżsi - gwarantowane, że większość z nich, że nie miał on szansy przetrwać i co najlepsze, było to wiadome od początku :) (ech... Polacy :)).
Bez względu na to na jaką imprezę się zdecydujecie Fun By Ann pomoże Wam ją zorganizować! :)

(kobieta.gazeta.pl)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza